O mnie

Specjalizuje się w fotografii produktowej oraz reklamowej. Każdy projekt traktuję indywidualnie. Stawiam na kreatywność i nie boję się realizować niestandardowych pomysłów. Szaleję na punkcie ostrości zdjęć, gradientów, perfekcyjnego odwzorowania kolorów oraz cyfrowej czystości obrazu. Moi klienci tworzą niepowtarzalny wizerunek swoich firm poprzez bardzo wysoką jakość zdjęć, które dla nich wykonuję.

W codziennej pracy używam profesjonalnego sprzętu. Do każdej sesji zdjęciowej profiluję aparat fotograficzny poprzez odpowiednie wzorniki kolorów. Pracuję tylko i wyłącznie na skalibrowanym monitorze graficznym, a jako system operacyjny wykorzystuję Macintosh, co zapewnia mi stuprocentową kontrolę w zarządzaniu barwą.

 

Piotr Polaczyk - doświadczony fotograf, prawdziwy wizjoner oraz właściciel i założyciel 8PRO Studio. Poprzez swoje zaawansowane techniki oświetlenia kreuje porządek i estetykę, które panują na jego zdjęciach.

Prywatnie mąż wspaniałej kobiety. Pasjonat Gwiezdnych Wojen. Poszukiwacz odpowiedzi na pytanie: czemu doba jest tak krótka.

Zobacz moje portfolio i to jak pracuję:

Packshot

Fotografia reklamowa

Blog

© 2018 Piotr Polaczyk All rights reserved