O nas

8PRO STUDIO specjalizuje się w fotografii reklamowej oraz produktowej. Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Stawiamy na kreatywność i nie boimy się realizować niestandardowych pomysłów. Szalejemy na punkcie ostrości zdjęć, gradientów, perfekcyjnego odwzorowania kolorów oraz cyfrowej czystości obrazu. Nasi klienci tworzą niepowtarzalny wizerunek swoich firm poprzez bardzo wysoką jakość zdjęć, które dla nich wykonujemy.

W codziennej pracy używamy profesjonalnego sprzętu. Do każdej sesji zdjęciowej profilujemy aparat fotograficzny poprzez odpowiednie wzorniki kolorów. Pracujemy tylko i wyłącznie na skalibrowanych monitorach graficznych, a jako system operacyjny wykorzystujemy Macintosh, co zapewnia nam stuprocentową kontrolę w zarządzaniu barwą.

 

Piotr Polaczyk - doświadczony fotograf, prawdziwy wizjoner oraz właściciel i założyciel 8PRO STUDIO. Poprzez swoje zaawansowane techniki oświetlenia kreuje porządek i estetykę, które panują na jego zdjęciach.

Prywatnie mąż wspaniałej kobiety. Pasjonat kina oraz fantastyki. Poszukiwacz odpowiedzi na pytanie: czemu doba jest tak krótka.

Zobacz zdjęcia i to jak pracujemy:

UNS-SUPPLEMENTS z pełnym przekonaniem poleca Państwu 8PRO STUDIO, jako partnera charakteryzującego się wysokim profesjonalizmem oraz najwyższą jakością świadczonych usług.

Z 8PRO STUDIO mieliśmy przyjemność współpracować już wielokrotnie, przy realizacji projektów związanych zarówno z fotografią reklamową, jak również produktową. Bogate zaplecze sprzętowe,  najwyższy poziom merytorycznego wsparcia oraz poczucie harmonii i estetyki, przekładają się bezpośrednio na nasze zadowolenie z efektów końcowych. Chcemy podkreślić, iż całemu procesowi zawsze towarzyszy silne poczucie indywidualnego traktowania ze strony 8PRO STUDIO.

Na podstawie naszych doświadczeń, bardzo wysoko oceniamy współpracę z 8PRO STUDIO jako rzetelnego i kompetentnego partnera.

 

UNS-SUPPLEMENTS Dorota Kościesza

Korzystam z 8PRO STUDIO już od kilku lat. Najlepszą rekomendacją jest to, że ani razu się na nich nie zawiodłem. Pełen profesjonalizm połączony z koleżeńską atmosferą sprzyja owocnej współpracy, której życzę każdemu klientowi innych fotografów. Polecam z całego serca.

 

BITTERSWEET Alan Radtke

Współpracę z 8PRO STUDIO zaczęliśmy pół roku temu, zlecając fotografie reklamowe, które zostały wykorzystane przy tworzeniu materiałów promocyjnych naszych produktów. Postawione przez nas zadania zostały rozwiązane w sposób twórczy i pomysłowy, z wysoką dbałością o jakość i wyniki swojej pracy.

Ponadto 8PRO STUDIO służy radą podczas budowania wizerunku firmy oraz zwraca uwagę na ekspozycję detali których nie braliśmy pod uwagę. 

Realizacja i efekt finalny pierwszego zlecenia zaowocował stałą współpracą. 

 

299design Team

Co skłoniło mnie do wybrania 8PRO STUDIO spośród ofert innych fotografów?​ Decydującym czynnikiem było doświadczenie w fotografowaniu powierzchni chromowanych, bo to w mojej ocenie stanowiło największe wyzwanie i trudność.

Poza tym szukałem kogoś „otwartego” na eksperymenty i tworzenie, a nie tylko odtwarzanie wg. jakiegoś określonego wzorca.

Zdjęcia, które otrzymałem absolutnie spełniły moje oczekiwania. Z perspektywy czasu zrobiłbym ich nawet chyba więcej, ale to już odkładam na przyszłe projekty. Gdybym miał wystawić świadectwo to znalazłby się na nim czerwony pasek.

 

TOYA Jacek Biliński

Packshot

Fotografia reklamowa

Blog

© 2018 Piotr Polaczyk All rights reserved