PROWADZĄCY

Piotr Polaczyk - indywidualne warsztaty fotograficzne - fotografia produktowa packshot Wrocław
Piotr Polaczyk - fotograf 8PRO Studio Fotografia produktowa Wrocław - warsztaty z fotografii produktowej

Skorzystaj z formularza, i wspólnie zaplanujmy warsztaty indywidualne dla Ciebie.

Zdjęcie produktowe wykonane na jednym z warsztatów indywidualnych

WARSZTATY DWUDNIOWE 

WARSZTATY JEDNODNIOWE 

Choć moja przygoda z fotografią rozpoczęła się dużo wcześniej to zawodowo zdjęcia produktowe wykonuję od 2014 roku.

Moją wiedzę zdobyłem sam. Trwało to bardzo długo. Zbyt długo. Oczywiście nauka potrwa zapewne tak długo jak tylko będę chciał fotografować.

Dopiero po 9 latach zdecydowałem się na przekazywanie mojej wiedzy i doświadczeń innym.

Podczas warsztatów dwudniowych pierwszego dnia fotografujemy i omawiamy poszczególne setupy oświetleniowe oraz produkty. Drugiego dnia rano dokańczamy fotografowanie, a następnie retuszujemy lub poświęcamy cały drugi dzień tylko na retusz oraz rozmowę. 

 

Zazwyczaj jesteśmy w stanie wykonać i omówić 5-8 setupy oświetleniowe.

Podczas warsztatów jednodniowych dzielimy dzień na część zdjęciową, w której fotografujemy i omawiamy setupy oświetleniowe oraz produkty i część retuszerską. Z reguły część zdjęciowa jest nieznacznie dłuższa.

 

Zazwyczaj jesteśmy w stanie wykonać i omówić 2-4 setupy oświetleniowe.

Zobacz moje portfolio

Zapisz się

Kurs fotograficzny z fotografii produktowej - Wrocław
Imię i nazwisko:
Twój e-mail:
Twój telefon:
Czego chcesz się nauczyć?
Link do Twojego portfolio:
Media społecznościowe:
Załącznik:
Dodatkowa wiadomość:
Zapisuję się
Zapisuję się
Wiadomość została wysłana
Wypełnij wszystkie wymagane pola

od

PLN / 1 dzień

 

  2150

Najważniejsze abyś pamiętał/pamiętała czego chcesz od warsztatów i po co się spotykamy. Zabierz ze sobą swoje zdjęcia (może to być link do portfolio), przygotuj listę pytań, które Cię nurtują oraz zagadnień, o których chciałbyś/chciałabyś ze mną porozmawiać.

 

 

Ponadto zabierz ze sobą swój sprzęt, a w szczególności:

Aparat i obiektywy

 

Bateria do aparatu (najlepiej dwie) + ładowarkę

 

Karty pamięci

 

Tablet graficzny (jeśli posiadasz) i/lub myszkę

 

Kabel do tetheringu (jeśli używasz)

 

Laptop z programem Adobe Photoshop (rozumiem jeśli używasz innego oprogramowania - poradzimy sobie, ja używam Photoshopa)

 

Zasilacz do laptopa

Koszt warsztatów indywidualnych jest zależny od długości ich trwania.

 

- 2800 PLN brutto / 1 dzień (9h)

- 4300 PLN brutto / 2 dni (2 x 9h)

 

W przypadku gdy Twoim życzeniem będzie nauka fotografowania drogiego, bądź trudno dostępnego produktu, wówczas do powyższej ceny może zostać doliczona wartość danego przedmiotu potrzebnego na naszą sesję zdjęciową w ramach kursu. 

 

 

Koszt warsztatów dla małej grupy pracowników firmy - wycena indywidualna.

 

 

Indywidualne warsztaty z fotografii produktowej stanowią doskonałą okazję dla osób pragnących pogłębić swoją dotychczasową wiedzę i podnieść umiejętności fotograficzne na wyższy poziom. Osób które chcą poznać moje spojrzenie na produkt, sposób w jaki go oświetlam i retuszuję. Ponadto takie warsztaty są dla wszystkich tych, którzy niekoniecznie chcą pracować w większej grupie. Chcą indywidualnego wsparcia, odpowiedzi tylko na swoje pytania i pełnej uwagi fotografa.

 

 

 

Na warsztatach odnajdą się:

Osoby  zaczynające swoją przygodę z fotografią produktową, ale mające pojęcie ogólnie o fotografii i które realizowały już swoje pierwsze produktowe sesje zdjęciowe,

 

Osoby pracujące już zawodowo, chcące podnieść swoje umiejętności, zdobyć kolejne doświadczenie i poszerzyć wiedzę, aby móc robić ładniejsze zdjęcia,

 

Właściciele swoich firm, którzy chcą samodzielnie fotografować produkty np. do swojego sklepu internetowego.

Nasze warsztaty rozpoczynają się od analizy Twoich fotografii. Razem omawiamy, co podoba Ci się w tych zdjęciach, a także zastanawiamy się nad obszarami do poprawy.

 

Tworzymy pierwszy setup oświetleniowy, dokładnie wyjaśniając rozmieszczenie poszczególnych elementów oraz przyczyny naszych wyborów. Rozpoczynamy praktyczne ćwiczenia na pierwszym produkcie, kontynuując na kolejnych.

 

Przez cały czas masz pełną swobodę zadawania pytań – możesz to robić w dowolnym momencie. Jeśli chcesz skupić się na konkretnym aspekcie dłużej, zatrzymujemy się i dogłębnie go omawiamy.

 

W połowie dnia zapewniam obiad oraz bufet kawowy przez cały dzień.

 

Następnie przechodzimy do etapu retuszowania wykonanych przez nas fotografii. Na początku wykonuję retusz samodzielnie, a potem przejmujesz kontrolę lub, jeśli wolisz, retuszujemy wspólnie, krok po kroku.

1. Czym fotografujesz (aparat, obiektywy)?

 

2. Jakiego rodzaju światła używasz?

 

3. Jak wygląda Twój retusz?

 

4. Jakich programów używasz do edycji zdjęć (eksport RAW-ów i retusz zdjęć)?

 

5. Czy retuszujesz używając tabletu graficznego?

 

6. Czy używasz zewnętrznego, większego monitora?

 

7. Czy zarabiasz już na fotografii i masz klientów, czy dopiero zaczynasz? A może fotografujesz produkty na swój użytek (np. do swojego sklepu online)?

 

8. Czego chciałbyś nauczyć się na warsztatach (zagadnienia, rodzaje produktów, itd.)?

 

9. Co dokładnie Ci się nie podoba w Twoich obecnych zdjęciach, z czym czujesz że masz problem? Możesz przesłać do mnie kilka gotowych zdjęć/portfolio z opisem uwag. Omówimy to na warsztatach. 

 

10. Ile i jakie rodzaje produktów chciałbyś/chciałabyś nauczyć się fotografować i oświetlać?

 

11. Czy masz jakieś specjalne życzenie / produkt / zdjęcie, które chciałbyś/chciałabyś zrealizować na warsztatach? 

Program warsztatów indywidualnych ustalamy wspólnie w trakcie rozmów i po analizie Twoich potrzeb. Rozmawiamy o Twoich problemach, poziomie fotografii i retuszu, o tym co sprawia Ci największą trudność. Ustalamy jak intensywne i długie mają być warsztaty, ile w przybliżeniu produktów chciałbyś/chciałabyś sfotografować i nauczyć się je oświetlać. 

 

 

Na początek poproszę Cię o odpowiedź na kilka podstawowych pytań, które będą pomocne w określeniu Twoich potrzeb.

 

Następnie przygotuję dla Ciebie spersonalizowany plan warsztatów indywidualnych. 

WARSZTATY FOTOGRAFII PRODUKTOWEJ

PRZEBIEG WARSZTATÓW

PROGRAM WARSZTATÓW

CENA

ZAPISZ SIĘ NA WARSZTATY

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ I CO ZE SOBĄ ZABRAĆ

DLA KOGO SĄ WARSZTATY INDYWIDUALNE

Podczas warsztatów skupiamy się przede wszystkim na tworzeniu atrakcyjnych oraz odpowiednio dopasowanych do charakteru produktu technik oświetlenia. Wybieramy najbardziej korzystne ustawienia i perspektywy, które podkreślą walory danego produktu.

W trakcie naszych zajęć główny nacisk kładziemy na wykonywanie packshotów. Pozwala to na pełne zrozumienie wpływu światła na dany obiekt oraz umiejętne wykorzystanie tej wiedzy.

Serdecznie zapraszam na indywidualne warsztaty z fotografii produktowej.

 

Warsztaty, poprzez wcześniejszą analizę i rozmowę są dopasowane idealnie do Twoich potrzeb. Bez względu na to, czy jesteś początkującym entuzjastą fotografii produktowej, czy też już od pewnego czasu pracujesz zawodowo w tej dziedzinie i pragniesz podnieść jakość swoich zdjęć, zapewniam, że te warsztaty stanowią doskonałą okazję do dalszego rozwoju.

W mojej opinii, jest to najskuteczniejsza metoda nauki. Dzięki indywidualnemu podejściu, bez względu na Twój obecny poziom fotografii, możemy skoncentrować się na Twoich celach oraz wyjść poza dotychczasową wiedzę i umiejętności.

 

Warsztaty fotograficzne u mnie to intensywna dawka praktyki, swobodna atmosfera, pytania bez ograniczeń, a także praca w moim własnym studiu, przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Ponadto dostajesz ode mnie wsparcie po warsztatach.

 

INDYWIDUALNE WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

Warsztaty fotograficzne 8PRO Studio

Blog

Kontakt

Warsztaty

Fotografia reklamowa

Fotografia produktowa

Studio fotograficzne „8PRO Studio” mieści się we Wrocławiu, przy ul. Robotniczej. Wykonuję na codzień zdjęcia produktowe na białym tle typu packshot oraz zdjęcia reklamowe. Realizuję również sesje wyjazdowe w siedzibach moich klientów na terenie Dolnego Śląska i całej Polski. Głównie na terenie miast Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Gliwice, Poznań, Łódź, Rzeszów, Szczecin, Gdańsk.

Zobacz moje portfolio fotografii produktowej i reklamowej.  

© 2024 Piotr Polaczyk | Wszystkie prawa zastrzeżone