8PRO Studio Wrocław - dojazd

DOJAZD DO STUDIA

8PRO Studio znajduje się w budynku z czerwonej cegły na rogu ulicy Robotniczej i Góralskiej.

Robotnicza 40 lok. 2/02 (1 piętro)

 

1. Wjazd od ul. Góralskiej.

2. Wejście do budynku znajduje się z tyłu, od strony szarej elewacji.

3. Wejście szklanymi drzwiami. Obok wejścia znajduje się czarne logo studia. 

4. Idź korytarzem prosto do głównego holu, następnie schodami do góry i w lewo. 

Zaawansowany sprzęt fotograficzny, statywy, wind-up, boom, para, foba, c-stand, autopole
Wrocławskie studio
Sesja fotograficzna w złotej godzinie
Sprzęt do zdjęć w studiu
Studio fotograficzne - światło dzienne, złota godzina
Studio fotograficzne Wrocław

Umów sesję

Studio fotograficzne 8PRO

W 8PRO Studio dysponuję profesjonalnym sprzętem fotograficznym, oświetleniowym oraz osprzętem, przy pomocy którego zrealizuję każdą sesję produktową.

PROFESJONALNY SPRZĘT

Ponad 10-letnie doświadczenie w branży fotografii produktowej pozwala mi na swobodne realizowanie wszystkich sesji z zachowaniem najwyższej jakości.

DOŚWIADCZENIE

Własne miejsce parkingowe tuż pod studiem.

PARKING

Brak konieczności umawiania osobno fotografa, rezerwowania studia i wypożyczania sprzętu oszczędza Twój czas i pieniądze. W 8PRO Studio masz wszystko kompleksowo zorganizowane przeze mnie.     

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

8PRO Studio znajduje się w centrum Wrocławia, 5 minut od galerii Magnolia Park, 10 minut od rynku i 15 minut od portu lotniczego. Tuż przy studiu zlokalizowana jest nowa linia tramwajowa. 

LOKALIZACJA

Studio fotograficzne o powierzchni ok 70 m², pozwala na zorganizowanie większości sesji fotograficznych. Odejście od tła to aż 11 m.

8PRO Studio to profesjonalne studio fotograficzne o powierzchni ok 70 m². Otwarta, klimatyzowana przestrzeń z szeregiem dużych okien zawsze wypełniona jest pięknym światłem dziennym lub całkowicie wyciemniana, nawet w południe słonecznego dnia.

 

W 8PRO Studio posiadam własne zaplecze sprzętowe. Jest to ogromna korzyść ekonomiczna, ponieważ jako mój klient nie musisz osobno umawiać fotografa, rezerwować studia fotograficznego na wynajem oraz wypożyczać sprzętu.

 

Zmniejsza to koszt organizacji całej sesji zdjęciowej oraz oszczędza Twój czas. O nic się nie martwisz! Wszystko jest po mojej stronie - miejsce sesji, profesjonalny sprzęt, ewentualny asystent, a co najważniejsze moje ponad 10-letnie doświadczenie w fotografii produktowej.    

 

 

PRZESTRZEŃ

MASZ PYTANIE?

Jeśli masz pytanie koniecznie napisz lub zadzwoń!

 

+48 662 445 398

piotrpolaczyk.kontakt@gmail.com

Kontakt

PLAN STUDIA

STUDIO FOTOGRAFICZNE

WE WROCŁAWIU

Blog

Kontakt

Warsztaty

Fotografia reklamowa

Fotografia produktowa

Studio fotograficzne „8PRO Studio” mieści się we Wrocławiu, przy ul. Robotniczej. Wykonuję na codzień zdjęcia produktowe na białym tle typu packshot oraz zdjęcia reklamowe. Realizuję również sesje wyjazdowe w siedzibach moich klientów na terenie Dolnego Śląska i całej Polski. Głównie na terenie miast Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Gliwice, Poznań, Łódź, Rzeszów, Szczecin, Gdańsk.

Zobacz moje portfolio fotografii produktowej i reklamowej.  

© 2024 Piotr Polaczyk | Wszystkie prawa zastrzeżone