© 2023 Piotr Polaczyk | Wszystkie prawa zastrzeżone 

Studio fotograficzne „8PRO Studio” mieści się we Wrocławiu, przy ul. Robotniczej. Wykonuję na codzień zdjęcia produktowe na białym tle typu packshot oraz zdjęcia reklamowe. Realizuję również sesje wyjazdowe w siedzibach moich klientów na terenie Dolnego Śląska i całej Polski. Głównie na terenie miast Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Gliwice, Poznań, Łódź, Rzeszów, Szczecin, Gdańsk.

Zobacz moje portfolio fotografii produktowej i reklamowej.  

Fotografia produktowa

Fotografia reklamowa

Wynajem studia

Kontakt

Blog

ZOBACZ TEŻ:

HUGON - MEBLE Z DREWNA. PACKSHOTY DREWNIANYCH STOŁÓW I KRZESEŁ

#REALIZACJA

 

 

 

Sesja była wykonana u klienta z uwagi na duży gabaryt fotografowanych mebli a także ich ilość. Były to głównie stoły z litego drewna, sięgające blisko 3 metrów długości. Wykonałem również zdjęcia krzeseł, ław, a także zestawów stołów wraz z krzesłami. Na potrzeby sesji klient przygotował przestrzeń w Galerii Wnętrz Domar we Wrocławiu, tuż obok sklepu.

 

 

CZAS PRZYGOTOWANIA DO SESJI ZDJĘCIOWEJ

 

1 godzina - ustawienie setupu oraz czas potrzebny na spakowanie i przewiezienie sprzętu.

 

 

CZAS SESJI I RETUSZU 

 

Wykonanie sesji zdjęciowej zrealizowanej u klienta zajęło około 7 godzin. Natomiast retusz i przygotowanie zdjęć pod wytyczne klienta zajęły około 40 godzin. 

 

 

NAJTRUDNIEJSZY ASPEKT SESJI 

 

Zdecydowanie największym wyzwaniem była wielkość fotografowanych produktów. Dodatkowo sesja odbywała się w przestrzeni ogólnodostępnej dla klientów galerii. Nie obyło się wiec bez pytań i ciekawych spojrzeń, a także klientów przemykających przez plan sesji. Nie była to trudność sama w sobie, a raczej element dodatkowo urozmaicający sesję.

 

 

 

PIOTR POLACZYK

 

Jestem fotografem produktowym. Prowadzę duże studio fotografii reklamowej "8PRO Studio" we Wrocławiu. Na codzień realizuję produktowe sesje zdjęciowe dla moich klientów. Wykonuję zdjęcia packshotowe oraz złożone, stylizowane zdjęcia reklamowe na potrzeby e-commerce. 

Piszę dla Was również bloga z darmową wiedzą fotograficzną i pokazuję jak pracuję.

Jestem mężem, ojcem i fanem Gwiezdnych Wojen.

Zdjęcia produktowe mebli na białym tle
11 kwietnia 2019

© 2023 8PRO Studio | Wszystkie prawa zastrzeżone 

Fotografia produktowa i reklamowa

Regulamin studia

Rezerwacja