11 kwietnia 2019
Zdjęcia produktowe mebli na białym tle

PIOTR POLACZYK

 

Jestem fotografem produktowym. Prowadzę duże studio fotografii reklamowej "8PRO Studio" we Wrocławiu. Na codzień realizuję produktowe sesje zdjęciowe dla moich klientów. Wykonuję zdjęcia packshotowe oraz złożone, stylizowane zdjęcia reklamowe na potrzeby e-commerce. 

Piszę dla Was również bloga z darmową wiedzą fotograficzną i pokazuję jak pracuję.

Jestem mężem, ojcem i fanem Gwiezdnych Wojen.

#REALIZACJA

 

 

 

Sesja była wykonana u klienta z uwagi na duży gabaryt fotografowanych mebli a także ich ilość. Były to głównie stoły z litego drewna, sięgające blisko 3 metrów długości. Wykonałem również zdjęcia krzeseł, ław, a także zestawów stołów wraz z krzesłami. Na potrzeby sesji klient przygotował przestrzeń w Galerii Wnętrz Domar we Wrocławiu, tuż obok sklepu.

 

 

CZAS PRZYGOTOWANIA DO SESJI ZDJĘCIOWEJ

 

1 godzina - ustawienie setupu oraz czas potrzebny na spakowanie i przewiezienie sprzętu.

 

 

CZAS SESJI I RETUSZU 

 

Wykonanie sesji zdjęciowej zrealizowanej u klienta zajęło około 7 godzin. Natomiast retusz i przygotowanie zdjęć pod wytyczne klienta zajęły około 40 godzin. 

 

 

NAJTRUDNIEJSZY ASPEKT SESJI 

 

Zdecydowanie największym wyzwaniem była wielkość fotografowanych produktów. Dodatkowo sesja odbywała się w przestrzeni ogólnodostępnej dla klientów galerii. Nie obyło się wiec bez pytań i ciekawych spojrzeń, a także klientów przemykających przez plan sesji. Nie była to trudność sama w sobie, a raczej element dodatkowo urozmaicający sesję.

 

 

 

HUGON - MEBLE Z DREWNA. PACKSHOTY DREWNIANYCH STOŁÓW I KRZESEŁ

ZOBACZ TEŻ:

#REALIZACJA Parę miesięcy temu zostałem zapytany o chęć zrealizowania reklamowej sesji zdjęciowej opraw korekcyjnych i przeciwsłonecznych do kalendarza na rok 2024. Kalendarz w swoim założeniu miał być prezentem dla klientów
#WIEDZA Obecnie, wrażenia wizualne stanowią kluczowy czynnik wpływający na wybory konsumentów. Fotografia produktowa zajmuje wyjątkowe miejsce w strategiach marketingowych. Wydaje się że dynamiczny rozwój Sztucznej Inteligencji (SI) (ang. Artificial Intelligence,
#WIEDZA W dzisiejszym dynamicznym świecie zakupów online, pierwsze wrażenie ma ogromne znaczenie. Kupujący są w stanie wybierać spośród tysięcy produktów, a skuteczność sklepu internetowego zależy od zdolności przyciągnięcia uwagi i

Blog

Kontakt

Warsztaty

Fotografia reklamowa

Fotografia produktowa

Studio fotograficzne „8PRO Studio” mieści się we Wrocławiu, przy ul. Robotniczej. Wykonuję na codzień zdjęcia produktowe na białym tle typu packshot oraz zdjęcia reklamowe. Realizuję również sesje wyjazdowe w siedzibach moich klientów na terenie Dolnego Śląska i całej Polski. Głównie na terenie miast Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Gliwice, Poznań, Łódź, Rzeszów, Szczecin, Gdańsk.

Zobacz moje portfolio fotografii produktowej i reklamowej.  

© 2024 Piotr Polaczyk | Wszystkie prawa zastrzeżone