Rezerwacja

Regulamin studia

Fotografia produktowa i reklamowa

© 2023 8PRO Studio | Wszystkie prawa zastrzeżone 

11 kwietnia 2019
Zdjęcia produktowe mebli na białym tle

PIOTR POLACZYK

 

Jestem fotografem produktowym. Prowadzę duże studio fotografii reklamowej "8PRO Studio" we Wrocławiu. Na codzień realizuję produktowe sesje zdjęciowe dla moich klientów. Wykonuję zdjęcia packshotowe oraz złożone, stylizowane zdjęcia reklamowe na potrzeby e-commerce. 

Piszę dla Was również bloga z darmową wiedzą fotograficzną i pokazuję jak pracuję.

Jestem mężem, ojcem i fanem Gwiezdnych Wojen.

#REALIZACJA

 

 

 

Sesja była wykonana u klienta z uwagi na duży gabaryt fotografowanych mebli a także ich ilość. Były to głównie stoły z litego drewna, sięgające blisko 3 metrów długości. Wykonałem również zdjęcia krzeseł, ław, a także zestawów stołów wraz z krzesłami. Na potrzeby sesji klient przygotował przestrzeń w Galerii Wnętrz Domar we Wrocławiu, tuż obok sklepu.

 

 

CZAS PRZYGOTOWANIA DO SESJI ZDJĘCIOWEJ

 

1 godzina - ustawienie setupu oraz czas potrzebny na spakowanie i przewiezienie sprzętu.

 

 

CZAS SESJI I RETUSZU 

 

Wykonanie sesji zdjęciowej zrealizowanej u klienta zajęło około 7 godzin. Natomiast retusz i przygotowanie zdjęć pod wytyczne klienta zajęły około 40 godzin. 

 

 

NAJTRUDNIEJSZY ASPEKT SESJI 

 

Zdecydowanie największym wyzwaniem była wielkość fotografowanych produktów. Dodatkowo sesja odbywała się w przestrzeni ogólnodostępnej dla klientów galerii. Nie obyło się wiec bez pytań i ciekawych spojrzeń, a także klientów przemykających przez plan sesji. Nie była to trudność sama w sobie, a raczej element dodatkowo urozmaicający sesję.

 

 

 

HUGON - MEBLE Z DREWNA. PACKSHOTY DREWNIANYCH STOŁÓW I KRZESEŁ

ZOBACZ TEŻ:

#REALIZACJA Jakiś czas temu wykonałem serię zdjęć packshot paneli akustycznych dla Papaya Studio. W gruncie rzeczy są to obrazy / dekory ścienne z funkcją pochłaniania dźwięków przeznaczone do sal konferencyjnych,
#REALIZACJA Jednym z ostatnich projektów, nad którym pracowałem była sesja zdjęciowa dla firmy, specjalizującej się w tworzeniu zdrowego i ergonomicznego stylu pracy przy biurku. Produktem były biurka z elektrycznie regulowaną
#REALIZACJA Pod koniec 2022 roku wraz z art directorem pracowaliśmy nad zdjęciami opraw korekcyjnych dla OVVO Optics. Ogólnym założeniem sesji zdjęciowej było pokazanie ośmiu opraw w stylizacji z bloków betonowych

Blog

Kontakt

Wynajem studia

Fotografia reklamowa

Fotografia produktowa

Studio fotograficzne „8PRO Studio” mieści się we Wrocławiu, przy ul. Robotniczej. Wykonuję na codzień zdjęcia produktowe na białym tle typu packshot oraz zdjęcia reklamowe. Realizuję również sesje wyjazdowe w siedzibach moich klientów na terenie Dolnego Śląska i całej Polski. Głównie na terenie miast Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Gliwice, Poznań, Łódź, Rzeszów, Szczecin, Gdańsk.

Zobacz moje portfolio fotografii produktowej i reklamowej.  

© 2023 Piotr Polaczyk | Wszystkie prawa zastrzeżone