STUDIO FOTOGRAFICZNE NA WYNAJEM

Zaawansowany sprzęt fotograficzny, statywy, wind-up, boom, para, foba, c-stand, autopole
Sprzęt do zdjęć w studiu
Wynajem studia wraz z asystentem Wrocław
Portret w studiu na wynajem we Wrocławiu
Skórzana sofa na koła - Studio fotograficzne Wrocław
Przymierzalnia do zmiany stylizacji i wyposażone stanowisko do makijażu - studio fotograficzne na godziny Wrocław
Studio fotograficzne - światło dzienne, złota godzina
Studio do wynajęcia Wrocław
Sesja zdjęciowa Wrocław
Warsztaty fotograficzne Wrocław
Sesja fotograficzna w złotej godzinie - studio do wynajęcia daylight
Wrocławskie studio do wynajęcia na godziny
Ścianka fotograficzna ze sztukaterią - Studio na wynajem Wrocław

Rezerwuj studio

3. O KTÓREJ MOŻNA ZACZĄĆ WYNAJEM I O KTÓREJ OPUŚCIĆ STUDIO?

Prosimy o przybycie na miejsce punktualnie. Jeśli rezerwacja obejmuje godziny 12:00 - 16:00, zapraszamy na godzinę 12:00. Przed tym czasem najprawdopodobniej trwa inna sesja lub studio jest zamknięte.

 

Dziesięć minut przed końcem rezerwacji, asystent studia przypomni o zbliżającym się czasie opuszczenia studia. Prosimy o punktualne opuszczenie studia.

4. CZY W TRAKCIE SESJI ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PRZEDŁUŻENIA WYNAJMU?

Oczywiście, o ile studio jest wolne w kolejnych godzinach i asystent studia ma możliwość pozostania na miejscu. Koniecznie zapytajcie o to z wyprzedzeniem. Opłaty naliczamy za każdą pełną rozpoczętą godzinę.

13. CO PO ZA SESJĄ ZDJĘCIOWĄ MOŻNA ZORGANIZOWAĆ W 8PRO STUDIO?

Choć 8PRO Studio to z założenia studio fotograficzne, jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły na wykorzystanie naszej przestrzeni. Możecie u nas zorganizować sesje zdjęciowe, nagrania, warsztaty i szkolenia czy spotkania firmowe. Posiadamy rozkładane stoły i krzesła a także projektor na potrzeby prezentacji.

12. W CZYM POMOŻE ASYSTENT FOTOGRAFA / SESJI FOTOGRAFICZNEJ?

Istnieje możliwość skorzystania z pomocy asystenta fotografa / asystenta sesji fotograficznej. Jest to opcja dodatkowo płatna. W tym przypadku asystent będzie obecny cały czas na planie zdjęciowym. Asystent fotografa zajmie się rozstawianiem sprzętu i doborem odpowiednich modyfikatorów oraz światła.

11. W CZYM POMOŻE ASYSTENT STUDIA?

Asystent studia jest zawsze obecny w trakcie wynajmu. To osoba, która udostępnia studio i dokonuje wszelkich formalności. Asystent studia pozostaje do dyspozycji i służy pomocą w kwestiach technicznych. Da wskazówki jak rozstawiać sprzęt, pomoże zmienić tło czy modyfikator, wytłumaczy obsługę lamp błyskowych.

 

Asystent studia nie pomoże jednak w kwestii doboru oświetlania i w uzyskaniu konkretnych efektów na zdjęciach.

Istnieje możliwość skorzystania z opcji pomocy asystenta fotografa / sesji zdjęciowej, który cały czas jest obecny podczas sesji zdjęciowej i służy swoja wiedzą fotograficzną. Jest do dodatkowo płatna opcja według cennika opłat dodatkowych.   

10. CZY ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ADAPTACJI STUDIA DO WŁASNYCH POTRZEB?

Lubimy zmiany, chętnie dokupimy brakujący kolor tła. Istnieje możliwość przemalowania ściany dekoracyjnej oraz tła na dowolny kolor. Jeśli interesuje Was ta opcja prosimy o informację z minimum 21 dniowym wyprzedzeniem, wtedy też podamy koszt malowania.

 

Te z mebli i elementów wystroju, które nie są przymocowane na stałe do ścian, mogą być przestawiane i używane w trakcie sesji. W kwestiach przemeblowania prosimy korzystać z pomocy asystenta studia.

 

Dodatkowo, nasze studio można całkowicie wyciemnić - posiadamy kotary wyciemniające na wszystkich oknach.

9. CZY AKCEPTUJEMY ZWIERZĘTA W TRAKCIE WYNAJMU?

Oczywiście, pupile są mile widziane na sesji. Prosimy jednak pamiętać, że właściciel / opiekun odpowiada, również finansowo, za wszystkie ewentualne szkody wyrządzone przez zwierzę.

8. W JAKI SPOSÓB ZMIENIĆ, LUB ODWOŁAĆ REZERWACJĘ?

Rezerwację można zmienić nie później niż 72 godziny przed datą wynajmu. Pierwsza zmiana terminu sesji jest bezpłatna, opłata za kolejne zmiany jest ustalana indywidualnie.

 

Odwołanie rezerwacji jest bezpłatne, o ile nastąpi minimum 72 godziny przed datą wynajmu studia. Odwołując rezerwację 72-24 godziny przed datą wynajmu, najemca ponosi 50% kosztów wynajmu, zgodnie z obowiązującym cennikiem. Odwołanie w czasie krótszym niż 24 godziny do rozpoczęcia sesji jest równoznaczne z koniecznością uiszczenia 100% opłaty za wynajem.

7. CO ZAWIERA CENA WYNAJMU?

Cena wynajmu obejmuje możliwość korzystania z całej przestrzeni studia. Zapewniamy dostęp do stanowiska wizażu, przebieralni i strefy wypoczynkowej. Na wynajmujących czeka też kawa, herbata i woda.

 

Cena obejmuje korzystanie ze sprzętu fotograficznego wyszczególnionego w cenniku.

 

W trakcie wynajmu do dyspozycji pozostaje asystent studia, który pomoże w rozstawieniu sprzętu, tła czy zmianie modyfikatorów. Asystent jest obecny na miejscu przez cały czas wynajmu i gotowy do pomocy.

6. CZY JEST DOSTĘPNY PARKING?

Tak, dysponujemy jednym miejscem parkingowym, dostępnym na czas wynajmu studia. 

 

Przy wjeździe na teren obiektu znajduje się szlaban. Aby wjechać należy pobrać jednorazową przepustkę na portierni, u pracownika ochrony (pierwsze szklane wejście po lewej stronie od szlabanu).

 

Miejsce parkingowe znajduje się po prawej stronie drzwi wejściowych do budynku (6 miejsce na prawo od drzwi drugiej klatki). Miejsce oznaczone jest charakterystycznym, czarnym logotypem studia. 

5. JAK DOJECHAĆ DO 8PRO STUDIO?

8PRO Studio znajduje się w budynku ARCHIMEDES, przy ulicy Robotniczej 72ED, druga klatka (po prawej stronie drzwi znajduje się czarne, charakterystyczne logo studia), II piętro, lokal 215-218 (schodami do samej góry i w lewo).

 

Polecamy wpisać w nawigację Google Mapy frazę "8PRO Studio", zamiast adresu. Jest to najszybsza i najskuteczniejsza metoda, która doprowadzi Cię pod same drzwi. 

 

Jadąc komunikacją miejską, należy wysiąść na przystanku Śrubowa. Zatrzymują się tam tramwaje nr 20 i 23, oraz autobusy 149, 145, 106. W przypadku kłopotów z odnalezieniem drogi prosimy o telefon.

2. JAKI JEST MINIMALNY CZAS WYNAJMU STUDIA?

Minimalny czas wynajmu studia to 4 godziny.

1. W JAKI SPOSÓB DOKONAĆ REZERWACJI STUDIA?

W celu sprawdzenia dostępności studia, oraz dokonania rezerwacji skorzystaj z formularza. Potwierdzeniem rezerwacji jest wyłącznie dokonanie 100% wpłaty na konto podane mailowo. Brak wpłaty w przeciągu 24h od otrzymania danych do płatności jest równoznaczne z rezygnacją z rezerwacji.

8 P R O   S T U D I O

Kontakt

Przestrzeń do przeprowadzenia warsztatów, wywiadów oraz szkoleń z różnych dziedzin. 

WARSZTATY / EVENTY

8 P R O   S T U D I O

Zobacz

Profesjonalna fotografia produktowa oraz reklamowa na potrzeby e-commerce.

FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

8 P R O   S T U D I O

Rezerwuj

Studio fotograficzne na wynajem Wrocław
Gdzie wynająć studio fotograficzne
Zdjęcia reklamowe we Wrocławiu

W cenie wynajmu studia otrzymujesz profesjonalny sprzęt fotograficzny. Lampy, modyfikatory, statywy oraz inne narzędzia niezbędne podczas studyjnych sesji zdjęciowych. Dodatkowo, dla wymagających posiadamy bardziej zaawansowany sprzęt.

PROFESJONALNY SPRZĘT

Otwarta przestrzeń studyjna na sesje fotograficzne oraz nagrania filmowe.

STUDIO FOTOGRAFICZNE

Studio posiada szereg udogodnień, które sprawiają że praca to czysta przyjemność. Ekspres do kawy, czajnik, klimatyzacja, ogrzewanie, nagłośnienie oraz naczynia. Do dyspozycji jest również strefa chillout - wygodna, mobilna sofa wraz ze stolikiem, skąd Wasi klienci mogą obserwować przebieg sesji zdjęciowej.

UDOGODNIENIA

Na miejscu jest zawsze dostępna osoba, która powie Wam gdzie znajduje się dany sprzęt, pomoże go zamontować i odpowie na Wasze pytania.

ASYSTENT STUDIA

Posiadamy własne, oznakowane miejsce parkingowe tuż pod studiem oraz wiele miejsc ogólnodostępnych na terenie obiektu, w którym mieści się nasze studio. Ponadto miejsca postojowe znajdują się również poza obiektem, niedaleko studia.

PARKING

Stanowisko makijażowe jest zlokalizowane z dala od głównego planu zdjęciowego. Jest wyposażone w blat, lustro, wysokie krzesło oraz dostęp do prądu. Dostępne jest również oświetlenie pierścieniowe o zmiennej temperaturze barwowej. Tuż obok znajduje się miejsce do zmiany stylizacji.

WIZAŻ I PRZYMIERZALNIA

Na potrzeby precyzyjnej pracy z oświetleniem błyskowym lub różnego rodzaju prezentacji czy eventów studio może być całkowicie wyciemnione. Nawet gdy popołudniowe słońce świeci prosto w okna. Używamy czarnych zasłon blackout 100%.

WYCIEMNIENIE STUDIA

Duże okna o łącznej długości 12 m skierowane na stronę zachodnią pozwolą Ci korzystać z pięknego światła dziennego, również w złotej godzinie. Istnieje także możliwość całkowitego wyciemnienia studia specjalnymi zasłonami blackout oraz pracy tylko ze światłem błyskowym.

ŚWIATŁO DZIENNE

8PRO Studio znajduje się w centrum Wrocławia, 5 minut od galerii Magnolia Park, 10 minut od rynku i 15 minut od portu lotniczego. Do studia można dojechać tramwajem, który ma przystanek 200 m od naszego studia. 

LOKALIZACJA

Nasze studio fotograficzne o powierzchni 72 m², pozwala na zorganizowanie większości sesji fotograficznych, ale także produkcji filmowych, eventów oraz warsztatów. Odejście od tła to aż 11 m. Posiadamy również drugą, dekoracyjną ścianę ze sztukaterią, którą pomalujemy na życzenie.

8PRO Studio to profesjonalne studio fotograficzne na wynajem o powierzchni 72 m². Otwarta, klimatyzowana przestrzeń z szeregiem dużych okien zawsze wypełniona jest pięknym światłem dziennym lub całkowicie wyciemniana na życzenie, nawet w południe słonecznego dnia.

 

Studio pozwoli Ci zrealizować zarówno własne kreatywne pomysły, jak i duże komercyjne zlecenia. Ponadto nasza przestrzeń studyjna może posłużyć jako miejsce na eventy, wywiady, warsztaty czy prezentacje. W studiu posiadamy własne zaplecze sprzętowe. Nasze studio fotograficzne wynajmowane jest na godziny i mieści się w centrum Wrocławia, niedaleko Galerii handlowej Magnolia Park przy ul. Robotniczej.

 

W 8PRO Studio realizowane są również profesjonalne sesje produktowe i reklamowe.

PRZESTRZEŃ

FAQ

Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie koniecznie napisz lub zadzwoń!

 

+48 662 445 398

piotrpolaczyk.kontakt@gmail.com

Kontakt

OFERTA

Studio filmowe i fotograficzne we Wrocławiu

PLAN STUDIA

STUDIO FOTOGRAFICZNE

NA WYNAJEM

Wynajem studia:

Fotografia:

Blog

Kontakt

Warsztaty

Wynajem studia

Fotografia reklamowa

Fotografia produktowa

Studio fotograficzne „8PRO Studio” mieści się we Wrocławiu, przy ul. Robotniczej. Wykonuję na codzień zdjęcia produktowe na białym tle typu packshot oraz zdjęcia reklamowe. Realizuję również sesje wyjazdowe w siedzibach moich klientów na terenie Dolnego Śląska i całej Polski. Głównie na terenie miast Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Gliwice, Poznań, Łódź, Rzeszów, Szczecin, Gdańsk.

Zobacz moje portfolio fotografii produktowej i reklamowej.  

© 2023 Piotr Polaczyk | Wszystkie prawa zastrzeżone