09 stycznia 2023
Sesja zdjęciowa biurek elektrycznie sterowanych

PIOTR POLACZYK

 

Jestem fotografem produktowym. Prowadzę duże studio fotografii reklamowej "8PRO Studio" we Wrocławiu. Na codzień realizuję produktowe sesje zdjęciowe dla moich klientów. Wykonuję zdjęcia packshotowe oraz złożone, stylizowane zdjęcia reklamowe na potrzeby e-commerce. 

Piszę dla Was również bloga z darmową wiedzą fotograficzną i pokazuję jak pracuję.

Jestem mężem, ojcem i fanem Gwiezdnych Wojen.

#REALIZACJA

 

 

 

Jednym z ostatnich projektów, nad którym pracowałem była sesja zdjęciowa dla firmy, specjalizującej się w tworzeniu zdrowego i ergonomicznego stylu pracy przy biurku. Produktem były biurka z elektrycznie regulowaną wysokością, przy których można pracować zarówno siedząc, jak i stojąc. Niesamowita i piękna rzecz! 

 

 

Zdjęcie reklamowe sterownika biurka elektrycznego

 

 

ZDECYDOWANY KLIENT

 

Podczas realizacji sesji zdjęciowej dla innego klienta, zadzwonił do mnie Pan Mateusz z firmy Zdrowe Biurka. Pan Mateusz od samego początku bardzo dobrze wiedział czego potrzebuje i chce. W prowadzeniu swojego biznesu doszedł do momentu, w którym niezbędne stało się wykonanie profesjonalnych zdjęć produktowych. Zdjęć, które trwale i stabilnie będą kreować wizerunek firmy oraz promować ergonomiczny styl pracy.


 

PRZYGOTOWANIA I BRIEF DO ZDJĘĆ PRODUKTOWYCH

 

Po szeregu spotkań wideo z Panem Mateuszem oraz agencją marketingu WBIZNES odpowiedzialną za tworzenie strony internetowej wraz ze sklepem online, stało się jasne, że zdjęcia muszą być jakościowo na bardzo wysokim poziomie. Poza tym, minimalistyczne, a także pokazujące wszelką funkcjonalność produktów oraz detale.

 

 

 

Packshot biurka elektrycznego        Zdjęcie produktowe biurka

 

 

Sesja zdjęciowa obejmowała wykonanie zdjęć stricte produktowych - packshotów, potrzebnych do stworzenia interaktywnego kreatora online, zdjęć reklamowych - zdjęć stylizowanych z elementami wyposażenia biurka oraz zdjęć pokazujących formę i piękno biurek. Do zdjęć użyte były tła, których kolory zawarte były w key visual marki.

W kreatorze biurek klient docelowy ma mieć do wyboru różnego rodzaju drewniane blaty, kolory nóg, różne style wykończenia krawędzi blatów. Gotową konfigurację biurka będzie można stworzyć samemu, na bazie zdjęć poszczególnych elementów. 

 

Trzydniowa sesja zdjęciowa odbyła się u mnie na miejscu w studiu, wraz z klientem. Były to bardzo kreatywne i intensywne trzy dni pracy. Dzięki zaangażowaniu Pana Mateusza, jako osoby decyzyjnej w kwestiach wizualnych sesja przebiegła bardzo sprawnie.

 

 

 

Fotografia produktowa biurka z drewnianym blatem

 

Elektryczne nogi do biurka

 

Otwarty Macbook na biurku

 

Fotografia reklamowa Wrocław Warszawa        Fotografia produktowa Wrocław

 

Fotografia packshot biurka na szarym tle

 

Zdjęcie reklamowe do e-commerce

 

Packshoty biurek

 

Zdjęcia packshoty drewnianych biurek

 

Packshot sterownika biurka elektrycznego z regulowaną wysokością na białym tle

 

Zdrowe Biurka - zdjęcia reklamowe i produktowe

 

Zdjęcie biurka od spodu na brązowym tle w studiu

 

Fotografia produktowa Wrocław - Macbook na biurku, sesja zdjęciowa

 

Zdjęcia produktowe mebli we Wrocławiu - Biurko z drewnianym blatem

 

Zdjęcia produktowe mebli we Wrocławiu - biurka elektryczne

 

Zdjęcia produktowe mebli we Wrocławiu - biurka na białym tle

 

 

BACKSTAGE

 

Studio fotograficzne i filmowe Wrocław        Studio na wynajem we Wrocławiu

 

Fotografia produktowa - tethering i podgląd na żywo live view        Studio fotograf Wrocław

ZDJĘCIA PRODUKTOWE BIUREK ELEKTRYCZNYCH

ZOBACZ TEŻ:

#REALIZACJA Parę miesięcy temu zostałem zapytany o chęć zrealizowania reklamowej sesji zdjęciowej opraw korekcyjnych i przeciwsłonecznych do kalendarza na rok 2024. Kalendarz w swoim założeniu miał być prezentem dla klientów
#WIEDZA Obecnie, wrażenia wizualne stanowią kluczowy czynnik wpływający na wybory konsumentów. Fotografia produktowa zajmuje wyjątkowe miejsce w strategiach marketingowych. Wydaje się że dynamiczny rozwój Sztucznej Inteligencji (SI) (ang. Artificial Intelligence,
#WIEDZA W dzisiejszym dynamicznym świecie zakupów online, pierwsze wrażenie ma ogromne znaczenie. Kupujący są w stanie wybierać spośród tysięcy produktów, a skuteczność sklepu internetowego zależy od zdolności przyciągnięcia uwagi i

Blog

Kontakt

Warsztaty

Fotografia reklamowa

Fotografia produktowa

Studio fotograficzne „8PRO Studio” mieści się we Wrocławiu, przy ul. Robotniczej. Wykonuję na codzień zdjęcia produktowe na białym tle typu packshot oraz zdjęcia reklamowe. Realizuję również sesje wyjazdowe w siedzibach moich klientów na terenie Dolnego Śląska i całej Polski. Głównie na terenie miast Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Gliwice, Poznań, Łódź, Rzeszów, Szczecin, Gdańsk.

Zobacz moje portfolio fotografii produktowej i reklamowej.  

© 2024 Piotr Polaczyk | Wszystkie prawa zastrzeżone