© 2022 Piotr Polaczyk | Wszystkie prawa zastrzeżone 

Studio fotograficzne „8PRO Studio” mieści się we Wrocławiu, przy ul. Robotniczej. Wykonuję na codzień zdjęcia produktowe na białym tle typu packshot oraz zdjęcia reklamowe. Realizuję również sesje wyjazdowe w siedzibach moich klientów na terenie Dolnego Śląska i całej Polski. Głównie na terenie miast Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Gliwice, Poznań, Łódź, Rzeszów, Szczecin, Gdańsk.

Zobacz moje portfolio fotografii produktowej i reklamowej.  

Fotografia produktowa

Fotografia reklamowa

Jak pracuję

Kontakt

Blog

ZOBACZ TEŻ:

ZDJĘCIA PRODUKTOWE WEGAŃSKICH SUPLEMENTÓW DLA NIKALAB

#REALIZACJA

 

 

 

W ostatnich miesiącach na moich profilach społecznościowych pojawiały się relacje z sesji zdjęciowych owianych tajemnicą. Aż do teraz efekt tej pracy pozostawał wyłącznie między mną a klientkami, wraz z którymi pracowaliśmy nad stworzeniem oprawy wizualnej produktu. Obowiązywała mnie umowa o zachowaniu poufności do czasu oficjalnej publikacji w sieci, dlatego, choć pokusa była spora, musiałem dochować tajemnicy.

 

Nareszcie mogę się podzielić efektem tej współpracy. Z dumą przedstawiam zdjęcia produktowe, które wykonałem dla firmy nikalab. Marka ta wprowadza na rynek suplementów nowy produkt. Są to w pełni wegańskie kapsułki dla kobiet, wewnątrz wypełnione minerałami i witaminami, z zewnątrz otoczone kwasem Omega-3. Klientki są mocno nastawione na ekologię, dlatego sam produkt, ale również opakowania są w pełni przyjazne naszej planecie. Miałem przyjemność pracować nad tym projektem od podstaw, tworzyłem tak naprawdę pierwsze spojrzenie na markę. Sesja produktowa podzielona była na dwa etapy.

 

 

Fotografia produktowa kapsułki na beżowym tle

 

 

Zdjęcie reklamowe suplementu na beżowym tle

 

 

 

ZDJĘCIA PACKSHOT POJEDYNCZYCH KAPSUŁEK 

 

W pierwszej kolejności wykonałem zdjęcia packshot kapsułek suplementu, na tłach w kolorach przewodnich marki. W zdjęciach tych zwracałem szczególną uwagę na symetryczne ułożenie płynu, perfekcyjną ostrość. Kapsułki oświetliłem tak, aby oddać przejrzystość zewnętrznej otoczki.

 

 

Fotografia produktowa kapsułki na żółtym tle

 

 

Zdjęcie reklamowe suplementu na żółtym tle

 

 

Zdjęcia produktowe wykonałem na jasnym kremowym, oraz żółtym, słonecznym tle. Kolory były ściśle określone przez klientki i musiały być w stu procentach spójne z koncepcją całego projektu, określonymi kodem koloru HEX. Osobiście cieszy mnie wybór akurat takich odcieni. Zwłaszcza żywy, żółty kolor - dodaje energii i zdecydowanie oddaje naturę i przeznaczenie suplementu.

 

 

ZDJĘCIA PRODUKTOWE OPAKOWAŃ

 

Drugim i ostatnim etapem sesji zdjęciowej było wykonanie zdjęć opakowań kapsułek. Wykonałem zdjęcia słoiczka oraz koperty, w której produkt jest dostarczany do domu klienta docelowego.

 

 

Zdjęcie produktowe słoiczka z tabletkami na żółtym tle

 

 

Zdjęcie produktowe słoiczka z tabletkami na beżowym tle

 

 

Opakowania te wizualnie nie odbiegają od wszechobecnych kopert czy plastikowych słoiczków na leki. Jednak ten niepozorny wygląd skrywa innowacyjne, wegańskie materiały, które w całości są wykonane z roślin i nadają się do kompostowania. Jest to niewątpliwa wartość dodana, również dla mnie, jako fotografa, ale i człowieka! Świadomość, że moimi zdjęciami przyczyniam się do rozwoju marki tak przyjaznej dla środowiska.

 

 

Fotografia reklamowa opakowań

 

 

Packshot leków

 

 

Zdjęcie produktu

PIOTR POLACZYK

 

Jestem fotografem produktowym. Prowadzę duże studio fotografii reklamowej "8PRO Studio" we Wrocławiu. Na codzień realizuję produktowe sesje zdjęciowe dla moich klientów. Wykonuję zdjęcia packshotowe oraz złożone, stylizowane zdjęcia reklamowe na potrzeby e-commerce. 

Piszę dla Was również bloga z darmową wiedzą fotograficzną i pokazuję jak pracuję.

Jestem też mężem, ojcem i fanem Gwiezdnych Wojen.

Fotografia produktowa suplementów na żółtym tle
30 marca 2022

© 2022 8PRO Studio | Wszystkie prawa zastrzeżone 

Fotografia produktowa i reklamowa

Regulamin studia

Rezerwacja