© 2022 Piotr Polaczyk | Wszystkie prawa zastrzeżone 

Studio fotograficzne „8PRO Studio” mieści się we Wrocławiu, przy ul. Robotniczej. Wykonuję na codzień zdjęcia produktowe na białym tle typu packshot oraz zdjęcia reklamowe. Realizuję również sesje wyjazdowe w siedzibach moich klientów na terenie Dolnego Śląska i całej Polski. Głównie na terenie miast Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Gliwice, Poznań, Łódź, Rzeszów, Szczecin, Gdańsk.

Zobacz moje portfolio fotografii produktowej i reklamowej.  

Fotografia produktowa

Fotografia reklamowa

Jak pracuję

Kontakt

Blog

ZOBACZ TEŻ:

AVON POLSKA - ZDJĘCIA REKLAMOWE KOSMETYKÓW DO MAKIJAŻU, KATALOG 01/2019

#REALIZACJA

 

 

 

Przygotowania do sesji, jak zawsze w przypadku współpracy z AVON Polska, poprzedził szczegółowy brief oraz omówienie wytycznych i oczekiwań. 

W trakcie sesji wykonałem trzy zdjęcia aranżowane oraz kilka packshotów. Pierwszego, drugiego i trzeciego dnia sesji skupiłem się na zdjęciach aranżowanych. W trakcie sesji zdjęciowej, w porozumieniu z dyrektorem artystycznym, modyfikowaliśmy nieco pomysły oraz ustawienie produktów tak aby wydobyć na zdjęciu ich piękno oraz wpasować się w układ strony katalogu. Zdjęcie z paletką cieni, maskarą i eyelinerem zmieniliśmy całkowicie, moja propozycja została dobrze przyjęta i zaakceptowana przez art directora.

Czwartego dnia skupiłem się na packshotach

 

 

CZAS PRZYGOTOWANIA DO SESJI ZDJĘCIOWEJ

 

Czas potrzebny na zgromadzenie rekwizytów - 1 dzień. Czas przygotowania planu zdjęciowego do każdej z aranżacji to około 1,5 godziny na każde zdjęcie. Natomiast czas potrzebny na przygotowanie kilku różnych ustawień do packshotów to sumarycznie około 2 godziny.  

 

 

CZAS SESJI I RETUSZU

 

Czas wykonania sesji zdjęciowej to cztery dni, natomiast retusz zajął około 30 godzin. Finalnie wykonałem 3 zdjęcia aranżowane i 5 packshotów.

 

 

NAJTRUDNIEJSZY ASPEKT SESJI

 

Najtrudniejszym aspektem sesji było odtworzenie wizji art directora w taki sposób, aby produkty idealnie wyglądały na zdjęciu i jednocześnie wpasowały się we wcześniej przygotowany rozkład graficzny poszczególnych stron. Ponadto wyzwaniem jak zwykle i niezmiennie było atrakcyjne przedstawienie na zdjęciach elementów wykonanych w wysokim połysku. W tym przypadku były to złote, błyszczące szminki o cylindrycznym kształcie.  

 

 

 

 

KATALOG

 

 

 

 

 

 

 

BACKSTAGE

 

 

 

 

 

 

PIOTR POLACZYK

 

Jestem fotografem produktowym. Prowadzę duże studio fotografii reklamowej "8PRO Studio" we Wrocławiu. Na codzień realizuję produktowe sesje zdjęciowe dla moich klientów. Wykonuję zdjęcia packshotowe oraz złożone, stylizowane zdjęcia reklamowe na potrzeby e-commerce. 

Piszę dla Was również bloga z darmową wiedzą fotograficzną i pokazuję jak pracuję.

Jestem też mężem, ojcem i fanem Gwiezdnych Wojen.

Liść klonowy - Inwestycyjne złote monety bulionowe
24 kwietnia 2019

© 2022 8PRO Studio | Wszystkie prawa zastrzeżone 

Fotografia produktowa i reklamowa

Regulamin studia

Rezerwacja