Zarówno dla kupujących rodziców, jak i dla producentów nadrzędną wartość ma pokazanie na zdjęciu dostępnych modyfikacji produktu. Większość z nich rośnie razem z dzieckiem i ma możliwość dostosowania do wzrostu czy wieku, dlatego tak ważne jest pokazanie wszystkich kombinacji montażu. Wykonując serię zdjęć typu packshot, zawsze zachowuję spójność w ujęciach. Ten sam kąt fotografowania i oświetlenie sprawiają, że kupujący może skupić swoją uwagę na istotnych detalach bez rozpraszania uwagi.

Produkty w tej kategorii przeznaczone są do użytku dla małych dzieci. Ta specyficzna dziedzina e-commerce łączy w sobie meble dziecięce, oraz foteliki samochodowe, wózki oraz rowerki. Podobnie jak w przypadku zdjęć packshotowych mebli, tu również mamy do czynienia z większymi rozmiarami produktów. Wykonując zdjęcia produktowe artykułów dziecięcych, zawsze kładę nacisk na wiernie odwzorowane kolory, aby kupujący je rodzice nie mieli wątpliwości, jaki produkt będzie służył jego dziecku.

Artykuły dla dzieci takie jak wózki, rowerki, foteliki samochodowe, a także łóżeczka czy kołyski

PRODUKTY DLA DZIECI

NASTĘPNA KATEGORIA >

< POPRZEDNIA KATEGORIA

Kategorie packshotów

Blog

Kontakt

Warsztaty

Fotografia reklamowa

Fotografia produktowa

Studio fotograficzne „8PRO Studio” mieści się we Wrocławiu, przy ul. Robotniczej. Wykonuję na codzień zdjęcia produktowe na białym tle typu packshot oraz zdjęcia reklamowe. Realizuję również sesje wyjazdowe w siedzibach moich klientów na terenie Dolnego Śląska i całej Polski. Głównie na terenie miast Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Gliwice, Poznań, Łódź, Rzeszów, Szczecin, Gdańsk.

Zobacz moje portfolio fotografii produktowej i reklamowej.  

© 2024 Piotr Polaczyk | Wszystkie prawa zastrzeżone