Kolejnym ważnym aspektem w tych zdjęciach jest etykieta, której treść jest często kluczowa dla kupującego. Etykiety i napisy na fotografowanych przeze mnie produktach są zawsze ostre i czytelne w każdym miejscu.

Zdjęcia suplementów diety, leków oraz odżywek sportowych wykonane na białym tle. Produkty w tej kategorii to zarówno miękkie błyszczące opakowania odżywek, jak i przezroczyste butelki preparatów medycznych. W obu przypadkach to na czym najbardziej mi zależy, to przede wszystkim pokazanie produktu w sposób estetyczny, bez zbędnych, niekontrolowanych odbić. Podobnie jak w przypadku kosmetyków i perfum, operując światłem, staram się wydobyć jak najwięcej z prostych form opakowań, tak aby produkt przyciągał spojrzenie.

Fotografia produktowa leków oraz suplementów diety

SUPLEMENTY I LEKI

NASTĘPNA KATEGORIA >

< POPRZEDNIA KATEGORIA

Kategorie packshotów

Blog

Kontakt

Warsztaty

Fotografia reklamowa

Fotografia produktowa

Studio fotograficzne „8PRO Studio” mieści się we Wrocławiu, przy ul. Robotniczej. Wykonuję na codzień zdjęcia produktowe na białym tle typu packshot oraz zdjęcia reklamowe. Realizuję również sesje wyjazdowe w siedzibach moich klientów na terenie Dolnego Śląska i całej Polski. Głównie na terenie miast Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Gliwice, Poznań, Łódź, Rzeszów, Szczecin, Gdańsk.

Zobacz moje portfolio fotografii produktowej i reklamowej.  

© 2024 Piotr Polaczyk | Wszystkie prawa zastrzeżone