DEKORACJE

Zdjęcia produktowe na białym tle dekoracyjnych świeczek, luster, świeczników oraz innych elementów wystroju wnętrz

Produkty w tej kategorii są często bardzo błyszczące oraz jasne. W związku z tym fotografowane są w taki sposób, żeby żaden element danego produktu nie zlewał się z czysto białym tłem. Natomiast w przypadku powierzchni błyszczących i lustrzanych oświetlenie oraz refleksy są na tyle kontrolowane podczas sesji zdjęciowej, aby nic niepożądanego nie znalazło się w ich odbiciach, a same produkty nie straciły swego blasku i piękna. 

Zdjęcia packshotowe dekoracji posiadają często łączoną przeze mnie głębię ostrości. Pozwala mi to na przedstawianie produktów idealnie ostrych w każdym obszarze kadru, bez zbędnych i nieestetycznych rozmyć. Jest to bardzo ważne w profesjonalnej budowie komunikacji wizualnej firmy.  

NASTĘPNA KATEGORIA >

< POPRZEDNIA KATEGORIA

Kategorie packshotów

Blog

Kontakt

Warsztaty

Fotografia reklamowa

Fotografia produktowa

Studio fotograficzne „8PRO Studio” mieści się we Wrocławiu, przy ul. Robotniczej. Wykonuję na codzień zdjęcia produktowe na białym tle typu packshot oraz zdjęcia reklamowe. Realizuję również sesje wyjazdowe w siedzibach moich klientów na terenie Dolnego Śląska i całej Polski. Głównie na terenie miast Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Gliwice, Poznań, Łódź, Rzeszów, Szczecin, Gdańsk.

Zobacz moje portfolio fotografii produktowej i reklamowej.  

© 2024 Piotr Polaczyk | Wszystkie prawa zastrzeżone