PIECE GRZEWCZE

Zdjęcia produktowe pieców grzewczych. Piece kaflowe, stalowe, nadmuchowe oraz kuchnie na białym tle

Podobnie jak w przypadku fotografii produktowej drabin i rusztowań, piece grzewcze należą do produktów wielkogabarytowych. Dodatkowo ich waga często przekracza 100, a nawet 200 kg. W związku z tym packshoty pieców i kuchni, podobnie jak drabin, w znacznej mierze również wykonuję w siedzibie klienta, w specjalnie przygotowanym do tego celu studiu fotograficznym. Z reguły w magazynie, gdzie praca nad wieloma modelami/wzorami idzie bardzo sprawnie. Zdjęcia mniejszych pieców stalowych, typu koza zdarza mi się realizować w moim studiu.

W przypadku kaflowych pieców grzewczych, poza dokładnym oświetleniem, często dużych brył, ważne jest aby na powierzchni ceramiki stworzyć ciekawe gradienty ze światła, oddające charakter wykończenia materiału z jakiego zostały wykonane. Ważne aby połyskujące kafle rzeczywiście tak wyglądały. To istotna kwestia dla kupujących, a niestety często pomijana prze fotografujących. Odwzorowanie kolorów na zdjęciach również nie pozostaje tutaj bez znaczenia. To bardzo istotny aspekt, z uwagi na często różnorodną kolorystykę pieców.

NASTĘPNA KATEGORIA >

< POPRZEDNIA KATEGORIA

Kategorie packshotów

Blog

Kontakt

Warsztaty

Fotografia reklamowa

Fotografia produktowa

Studio fotograficzne „8PRO Studio” mieści się we Wrocławiu, przy ul. Robotniczej. Wykonuję na codzień zdjęcia produktowe na białym tle typu packshot oraz zdjęcia reklamowe. Realizuję również sesje wyjazdowe w siedzibach moich klientów na terenie Dolnego Śląska i całej Polski. Głównie na terenie miast Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Gliwice, Poznań, Łódź, Rzeszów, Szczecin, Gdańsk.

Zobacz moje portfolio fotografii produktowej i reklamowej.  

© 2024 Piotr Polaczyk | Wszystkie prawa zastrzeżone