NARZĘDZIA

Fotografia produktowa narzędzi różnego zastosowania

Packshoty produktów stricte narzędziowych, zarówno tych małych jak i większych. W tej kategorii znajdują się drobne narzędzia dla hobbystów-modelarzy, większe narzędzia budowlane oraz magazynowe, a także kosmetyczne. Zdjęcia produktów muszą pokazać kupującym to co najistotniejsze w danym przedmiocie. Ich funkcjonalność, atuty oraz poprawnie i ciekawie oświetlone wszelkie szczegóły narzędzi. Zdjęcia do sklepów internetowych, które wykonuję spełniają wszelkie wymagania i oczekiwania kupujących, dlatego u moich klientów obserwuję wzrost konwersji, a tym samym większą sprzedaż.

Packshoty narzędzi wykonane przeze mnie są zawsze ostre w każdym miejscu zdjęcia, kolory poprawnie odwzorowane, produkty równo ułożone, a oświetlenie wydobywa to co najważniejsze. Jest to bardzo ważne w branży e-commerce. Dobre przedstawienie produktów na zdjęciach jest kluczowe w zrealizowaniu planów sprzedażowych.

NASTĘPNA KATEGORIA >

< POPRZEDNIA KATEGORIA

Kategorie packshotów

Blog

Kontakt

Warsztaty

Fotografia reklamowa

Fotografia produktowa

Studio fotograficzne „8PRO Studio” mieści się we Wrocławiu, przy ul. Robotniczej. Wykonuję na codzień zdjęcia produktowe na białym tle typu packshot oraz zdjęcia reklamowe. Realizuję również sesje wyjazdowe w siedzibach moich klientów na terenie Dolnego Śląska i całej Polski. Głównie na terenie miast Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Gliwice, Poznań, Łódź, Rzeszów, Szczecin, Gdańsk.

Zobacz moje portfolio fotografii produktowej i reklamowej.  

© 2024 Piotr Polaczyk | Wszystkie prawa zastrzeżone