© 2022 Piotr Polaczyk | Wszystkie prawa zastrzeżone 

Studio fotograficzne „8PRO Studio” mieści się we Wrocławiu, przy ul. Robotniczej. Wykonuję na codzień zdjęcia produktowe na białym tle typu packshot oraz zdjęcia reklamowe. Realizuję również sesje wyjazdowe w siedzibach moich klientów na terenie Dolnego Śląska i całej Polski. Głównie na terenie miast Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Gliwice, Poznań, Łódź, Rzeszów, Szczecin, Gdańsk.

Zobacz moje portfolio fotografii produktowej i reklamowej.  

Fotografia produktowa

Fotografia reklamowa

Jak pracuję

Kontakt

Blog

Kategorie packshotów

< POPRZEDNIA KATEGORIA

NASTĘPNA KATEGORIA >

Packshoty narzędzi wykonane przeze mnie są zawsze ostre w każdym miejscu zdjęcia, kolory poprawnie odwzorowane, produkty równo ułożone, a oświetlenie wydobywa to co najważniejsze. Jest to bardzo ważne w branży e-commerce. Dobre przedstawienie produktów na zdjęciach jest kluczowe w zrealizowaniu planów sprzedażowych.

Packshoty produktów stricte narzędziowych, zarówno tych małych jak i większych. W tej kategorii znajdują się drobne narzędzia dla hobbystów-modelarzy, większe narzędzia budowlane oraz magazynowe, a także kosmetyczne. Zdjęcia produktów muszą pokazać kupującym to co najistotniejsze w danym przedmiocie. Ich funkcjonalność, atuty oraz poprawnie i ciekawie oświetlone wszelkie szczegóły narzędzi. Zdjęcia do sklepów internetowych, które wykonuję spełniają wszelkie wymagania i oczekiwania kupujących, dlatego u moich klientów obserwuję wzrost konwersji, a tym samym większą sprzedaż.

Fotografia produktowa narzędzi różnego zastosowania

NARZĘDZIA

© 2022 8PRO Studio | Wszystkie prawa zastrzeżone 

Fotografia produktowa i reklamowa

Regulamin studia

Rezerwacja