URZĄDZENIA MEDYCZNE

Zdjęcia packshot urządzeń medycznych przedstawione na białym tle

W przypadku urządzeń medycznych istotnym czynnikiem wpływającym na postrzeganie całego produktu jest pokazanie jego kształtu od jak najciekawszej strony z zachowaniem odpowiedniej perspektywy. W większości przypadków produkty medyczne są białe. Niesie to za sobą konieczność precyzyjnego oświetlenia, tak aby biały produkt nie zanikał na packshocie z białym tłem. Drugą ważną kwestią, a zarazem wyzwaniem jest oświetlanie białych przedmiotów w taki sposób aby wszelkie ich krzywizny i detale były dobrze zarysowane na zdjęciach.

Białe elementy często gubią się przez zmieszane i odbite, od jasnych elementów światło. W związku z tym należy je odpowiednio oświetlić. Wymaga to sporej wiedzy i zrozumienia fizyki, a także użycia odpowiednich modyfikatorów światła podczas sesji zdjęciowej. Kolejnym czynnikiem determinującym profesjonalną fotografię produktową jest pokazanie włączonych różnych paneli oraz kontrolek, pokazujących funkcjonalność i tryb pracy urządzeń.

NASTĘPNA KATEGORIA >

< POPRZEDNIA KATEGORIA

Kategorie packshotów

Blog

Kontakt

Warsztaty

Fotografia reklamowa

Fotografia produktowa

Studio fotograficzne „8PRO Studio” mieści się we Wrocławiu, przy ul. Robotniczej. Wykonuję na codzień zdjęcia produktowe na białym tle typu packshot oraz zdjęcia reklamowe. Realizuję również sesje wyjazdowe w siedzibach moich klientów na terenie Dolnego Śląska i całej Polski. Głównie na terenie miast Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Gliwice, Poznań, Łódź, Rzeszów, Szczecin, Gdańsk.

Zobacz moje portfolio fotografii produktowej i reklamowej.  

© 2024 Piotr Polaczyk | Wszystkie prawa zastrzeżone