OBUWIE

Fotografia produktowa obuwia eleganckiego, sportowego oraz specjalistycznego

Buty to kolejna, bardzo szeroka kategoria produktów, których zdjęcia wykonuję. Zebrane poniżej packshoty pokazują różne typy obuwia, od eleganckich po buty sportowe i specjalistyczne. Wszystkie zdjęcia produktowe wykonane są z dbałością o najdrobniejsze detale. Fotografując, dokładam wszelkich starań by zdjęcie w pełni oddawało fakturę, kolor i rodzaj materiału, aby kupujący nie miał wątpliwości jaki produkt otrzyma po zakupie.

W przypadku nieusztywnionego obuwia, układam je w taki sposób, aby but sprawiał wrażenie wypełnionego, ułożonego identycznie jak na nodze, chociaż bez udziału modela. Podobnie jak w przypadku fotografii typu „duch” odzieży, zabieg ten pozwala kupującemu wyobrazić sobie produkt, który zamawia przez sklep internetowy.

NASTĘPNA KATEGORIA >

< POPRZEDNIA KATEGORIA

Kategorie packshotów

Blog

Kontakt

Warsztaty

Fotografia reklamowa

Fotografia produktowa

Studio fotograficzne „8PRO Studio” mieści się we Wrocławiu, przy ul. Robotniczej. Wykonuję na codzień zdjęcia produktowe na białym tle typu packshot oraz zdjęcia reklamowe. Realizuję również sesje wyjazdowe w siedzibach moich klientów na terenie Dolnego Śląska i całej Polski. Głównie na terenie miast Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Gliwice, Poznań, Łódź, Rzeszów, Szczecin, Gdańsk.

Zobacz moje portfolio fotografii produktowej i reklamowej.  

© 2024 Piotr Polaczyk | Wszystkie prawa zastrzeżone