OKULARY

Zdjęcia okularów korekcyjnych oraz przeciwsłonecznych

Packshoty produktów w tej grupie pokazują oprawy okularów na czysto białym tle z delikatnym cieniem. Szkła zarówno w oprawach korekcyjnych jaki i przeciwsłonecznych fotografowane są w taki sposób aby jak najwierniej odwzorować ich naturalny wygląd. W przypadku szkieł przezroczystych nie widać w nich nieporządanych odbić, czy refleksów. Natomiast w kolorowych szkłach również ich nie ma, ale także zachowane są parametry przepuszczalności światła przez dany model i rodzaj przyciemnienia. Szczególnie ważne jest to gdy fotografuję szkła polaryzacyjne, lub lustrzane.

Oprawy na moich zdjęciach packshot są zawsze starannie wyczyszczone oraz symetrycznie ułożone. Ponadto do fotografii produktowej oprawek używam obiektywu z długą ogniskową o dobrych parametrach technicznych, co pozwala mi na maksymalne zminimalizowanie zniekształceń obrazu (takich jak dystorsja), a tym samym produktu. Pozwala to kupującemu precyzyjnie ocenić czy dany model będzie pasował do jego kształtu twarzy. Zwłaszcza zdjęcia okularów na wprost są świetnym tego przykładem.

NASTĘPNA KATEGORIA >

< POPRZEDNIA KATEGORIA

Kategorie packshotów

Blog

Kontakt

Warsztaty

Fotografia reklamowa

Fotografia produktowa

Studio fotograficzne „8PRO Studio” mieści się we Wrocławiu, przy ul. Robotniczej. Wykonuję na codzień zdjęcia produktowe na białym tle typu packshot oraz zdjęcia reklamowe. Realizuję również sesje wyjazdowe w siedzibach moich klientów na terenie Dolnego Śląska i całej Polski. Głównie na terenie miast Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Gliwice, Poznań, Łódź, Rzeszów, Szczecin, Gdańsk.

Zobacz moje portfolio fotografii produktowej i reklamowej.  

© 2024 Piotr Polaczyk | Wszystkie prawa zastrzeżone