© 2022 Piotr Polaczyk | Wszystkie prawa zastrzeżone 

Studio fotograficzne „8PRO Studio” mieści się we Wrocławiu, przy ul. Robotniczej. Wykonuję na codzień zdjęcia produktowe na białym tle typu packshot oraz zdjęcia reklamowe. Realizuję również sesje wyjazdowe w siedzibach moich klientów na terenie Dolnego Śląska i całej Polski. Głównie na terenie miast Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Gliwice, Poznań, Łódź, Rzeszów, Szczecin, Gdańsk.

Zobacz moje portfolio fotografii produktowej i reklamowej.  

Fotografia produktowa

Fotografia reklamowa

Jak pracuję

Kontakt

Blog

Kategorie packshotów

< POPRZEDNIA KATEGORIA

NASTĘPNA KATEGORIA >

Oprawy na moich zdjęciach packshot są zawsze starannie wyczyszczone oraz symetrycznie ułożone. Ponadto do fotografii produktowej oprawek używam obiektywu z długą ogniskową o dobrych parametrach technicznych, co pozwala mi na maksymalne zminimalizowanie zniekształceń obrazu (takich jak dystorsja), a tym samym produktu. Pozwala to kupującemu precyzyjnie ocenić czy dany model będzie pasował do jego kształtu twarzy. Zwłaszcza zdjęcia okularów na wprost są świetnym tego przykładem.

Packshoty produktów w tej grupie pokazują oprawy okularów na czysto białym tle z delikatnym cieniem. Szkła zarówno w oprawach korekcyjnych jaki i przeciwsłonecznych fotografowane są w taki sposób aby jak najwierniej odwzorować ich naturalny wygląd. W przypadku szkieł przezroczystych nie widać w nich nieporządanych odbić, czy refleksów. Natomiast w kolorowych szkłach również ich nie ma, ale także zachowane są parametry przepuszczalności światła przez dany model i rodzaj przyciemnienia. Szczególnie ważne jest to gdy fotografuję szkła polaryzacyjne, lub lustrzane.

Zdjęcia okularów korekcyjnych oraz przeciwsłonecznych

OKULARY

© 2022 8PRO Studio | Wszystkie prawa zastrzeżone 

Fotografia produktowa i reklamowa

Regulamin studia

Rezerwacja