BIŻUTERIA

Zdjęcia packshot pierścionków, kolczyków, obrączek oraz łańcuszków na białym tle

Fotografia produktowa biżuterii należy do jednej z trudniejszych dziedzin. Oświetlenie oraz odpowiednie sfotografowanie małych, błyszczących przedmiotów wymaga sporego doświadczenia i zrozumienia zasad jakimi rządzi się światło. „Budowa” gradientów - przejść tonalnych na malutkich powierzchniach pierścionków czy kolczyków jest niezwykle precyzyjną praktyką. Drobny ruchów każdej z lamp błyskowych przekłada się na bardzo znaczące zmiany w wyglądzie biżuterii. Ponadto w mojej codziennej pracy w studiu fotograficznym wykonuję packshoty biżuterii w taki sposób aby produkt był ostry w każdym punkcie.

Finalne zdjęcie nie posiada zatem żadnych, nieporządanych rozmyć w obszarze całego kadru. Wykorzystuję do tego celu metodę łączenia głębi ostrości zdjęć. Jedno zdjęcie produktowe powstaje z serii od 20 do 30 osobnych ujęć, gdzie na każdym z nich punkt ostrości obrazu jest przesunięty o odpowiedni interwał względem poprzedniego. Zdjęcia produktowe biżuterii wymagają również zaawansowanego i precyzyjnego retuszu, w którym się specjalizuję.

NASTĘPNA KATEGORIA >

< POPRZEDNIA KATEGORIA

Kategorie packshotów

Blog

Kontakt

Warsztaty

Fotografia reklamowa

Fotografia produktowa

Studio fotograficzne „8PRO Studio” mieści się we Wrocławiu, przy ul. Robotniczej. Wykonuję na codzień zdjęcia produktowe na białym tle typu packshot oraz zdjęcia reklamowe. Realizuję również sesje wyjazdowe w siedzibach moich klientów na terenie Dolnego Śląska i całej Polski. Głównie na terenie miast Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Gliwice, Poznań, Łódź, Rzeszów, Szczecin, Gdańsk.

Zobacz moje portfolio fotografii produktowej i reklamowej.  

© 2024 Piotr Polaczyk | Wszystkie prawa zastrzeżone