ARMATURA I SANITARIA

Zdjęcia produktowe packshot armatury łazienkowej i kuchennej, odpływów prysznicowych oraz desek sedesowych wykonane na białym tle

Każdy produkt pokazany jest na zdjęciu tak, by wydobyć jego kształt, oddać naturalny wygląd, kolor czy fakturę materiału z jakiego został wykonany. Dzięki temu kupujący może łatwo wyobrazić sobie jak dany model będzie wyglądał w jego wnętrzu. W przypadku armatury łazienkowej oraz kuchennej spotykam często błyszczące powierzchnie, w pełnym połysku, które odbijają światło, a także wszystkie przedmioty w studiu fotograficznym jak lustro. Moje wieloletnie doświadczenie pozwala mi opanować światło błyskowe w taki sposób aby chromowane produkty wyglądały elegancko, i nie posiadały żadnych niepożądanych refleksów.

Kluczowa jest również umiejętność modelowania światła oraz kreacja gradientów przez specjalne panele dyfuzyjne, które w mojej fotografii produktowej obecne są na codzień. W odróżnieniu do fotografii reklamowej, gdzie pokazuję armaturę w naturalnym środowisku, np. kuchni, czy łazience, skupiam się na tym by packshoty na białym tle nie posiadały żadnych odbić nawiązujących do otoczenia.

NASTĘPNA KATEGORIA >

< POPRZEDNIA KATEGORIA

Kategorie packshotów

Blog

Kontakt

Warsztaty

Fotografia reklamowa

Fotografia produktowa

Studio fotograficzne „8PRO Studio” mieści się we Wrocławiu, przy ul. Robotniczej. Wykonuję na codzień zdjęcia produktowe na białym tle typu packshot oraz zdjęcia reklamowe. Realizuję również sesje wyjazdowe w siedzibach moich klientów na terenie Dolnego Śląska i całej Polski. Głównie na terenie miast Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Gliwice, Poznań, Łódź, Rzeszów, Szczecin, Gdańsk.

Zobacz moje portfolio fotografii produktowej i reklamowej.  

© 2024 Piotr Polaczyk | Wszystkie prawa zastrzeżone