Kolejnym istotnym elementem jest wierne odwzorowanie koloru i dobranie oświetlenia tak, aby uwydatnić fakturę papieru. W tej kategorii znajdują się również zdjęcia opakowań plastikowych i foliowych.

W tej kategorii prezentowane są wszelkiego rodzaju opakowania oraz produkty papierowe. W głównej mierze są to opakowania niestanowiące produktu samego w sobie. Nie oznacza to jednak, że nie potrzebują dobrych zdjęć produktowych. Wykonując zdjęcia packshot opakowań i artykułów papierowych na białym tle, szczególną uwagę zwracam na wszelkiego rodzaju zgięcia i nierówności papieru. Zawsze staram się pokazać równą bryłę produktu oraz usunąć ewentualne wady. 

Zdjęcia opakowań, kartoników oraz kartek okolicznościowych

OPAKOWANIA I PAPIER

NASTĘPNA KATEGORIA >

< POPRZEDNIA KATEGORIA

Kategorie packshotów

Blog

Kontakt

Warsztaty

Fotografia reklamowa

Fotografia produktowa

Studio fotograficzne „8PRO Studio” mieści się we Wrocławiu, przy ul. Robotniczej. Wykonuję na codzień zdjęcia produktowe na białym tle typu packshot oraz zdjęcia reklamowe. Realizuję również sesje wyjazdowe w siedzibach moich klientów na terenie Dolnego Śląska i całej Polski. Głównie na terenie miast Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Gliwice, Poznań, Łódź, Rzeszów, Szczecin, Gdańsk.

Zobacz moje portfolio fotografii produktowej i reklamowej.  

© 2024 Piotr Polaczyk | Wszystkie prawa zastrzeżone