© 2022 Piotr Polaczyk | Wszystkie prawa zastrzeżone 

Studio fotograficzne „8PRO Studio” mieści się we Wrocławiu, przy ul. Robotniczej. Wykonuję na codzień zdjęcia produktowe na białym tle typu packshot oraz zdjęcia reklamowe. Realizuję również sesje wyjazdowe w siedzibach moich klientów na terenie Dolnego Śląska i całej Polski. Głównie na terenie miast Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Gliwice, Poznań, Łódź, Rzeszów, Szczecin, Gdańsk.

Zobacz moje portfolio fotografii produktowej i reklamowej.  

Fotografia produktowa

Fotografia reklamowa

Jak pracuję

Kontakt

Blog

Kategorie packshotów

< POPRZEDNIA KATEGORIA

NASTĘPNA KATEGORIA >

TORBY, PORTFELE, PLECAKI

Zdjęcia torebek, plecaków i portfeli wykonane z naciskiem na idealne odwzorowanie koloru

Kolejnym istotnym w tym przypadku aspektem jest funkcjonalność oraz wnętrze produktów. W przypadku torebek czy portfeli, zdjęcia części wewnętrznych są równie istotne jak zdjęcie główne pokazujące całą bryłę, dlatego w trakcie sesji zdjęciowej zawszę staram się, aby wszystkie ukryte detale były dobrze widoczne.

Zebrane w tej kategorii zdjęcia prezentują torby, torebki, portfele i plecaki. Fotografując tego typu akcesoria modowe skupiam się w pierwszej kolejności na pokazaniu ich kształtu, niezaburzonej proporcji, oraz co bardzo istotne, na oddaniu charakteru materiału, z którego zostały wykonane. Staram się pokazać je w taki sposób, aby kupujący nie miał wątpliwości, czy dany produkt będzie spełniał oczekiwania.

© 2022 8PRO Studio | Wszystkie prawa zastrzeżone 

Fotografia produktowa i reklamowa

Regulamin studia

Rezerwacja