MEBLE

Packshoty foteli, krzeseł oraz stołów przedstawione na białym tle

W kategorii tej znajduje się dużo zdjęć typu packshot ciekawych mebli, jakie przyszło mi dotąd fotografować. Wszystkie produkty pokazane są na białym tle, tak aby wpisywały się w trendy e-commerce na sklepach internetowych. Nierzadko występują tutaj produkty sporych gabarytów, których sesje zdjęciowe organizuję także u klientów. Produkty, które sprawiają, że wnętrza wyglądają piękniej muszą być również takimi zaprezentowane. W parze z tym idzie zatem konieczność pokazania w jak najlepszym świetle różnych materiałów, faktur czy struktur.

Odpowiednio wyczesany na gładko aksamit lub na życzenie klienta wystylizowany. Przy tego typu fotografii produktowej bardzo ważnym aspektem jest precyzyjne odwzorowanie barw na zdjęciach. Podczas sesji zdjęciowych używam do tego celu specjalnego wzornika kolorów, a sama edycja i retusz zdjęć odbywa się na precyzyjnie skalibrowanych monitorach graficznych. Daje mi to ogromną kontrolę nad cały procesem.

NASTĘPNA KATEGORIA >

< POPRZEDNIA KATEGORIA

Kategorie packshotów

Blog

Kontakt

Warsztaty

Fotografia reklamowa

Fotografia produktowa

Studio fotograficzne „8PRO Studio” mieści się we Wrocławiu, przy ul. Robotniczej. Wykonuję na codzień zdjęcia produktowe na białym tle typu packshot oraz zdjęcia reklamowe. Realizuję również sesje wyjazdowe w siedzibach moich klientów na terenie Dolnego Śląska i całej Polski. Głównie na terenie miast Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Gliwice, Poznań, Łódź, Rzeszów, Szczecin, Gdańsk.

Zobacz moje portfolio fotografii produktowej i reklamowej.  

© 2024 Piotr Polaczyk | Wszystkie prawa zastrzeżone