DRABINY I RUSZTOWANIA

Fotografia produktowa dużych produktów budowlano-technicznych. Zdjęcia packshot drabin, rusztowań oraz podestów i schodów

Drabiny i rusztowania to bardzo duże produkty, które jak te mniejsze, również zasługują na odpowiednie packshoty. Sesje zdjęciowe produktów gabarytowych realizuję zazwyczaj w siedzibie klienta, jeśli przekraczają wysokość mojego studia lub są zbyt ciężkie aby je transportować. Zdażyło mi się także fotografować ośmiometrowe rusztowania. Zdjęcia produktów tego typu wymagają dużej ilości sprzętu, a zwłaszcza oświetlenia fotograficznego. Konieczna jest również bardzo dobra znajomość i opanowanie zjawiska odbijania się światła. Umiejętność kontrolowania wszelkich refleksów oraz odbić na aluminiowych profilach drabin czy rusztowań jest kluczowa do starannego i równomiernego oświetlenia wysokich, półbłyszczących elementów konstrukcji.

Bardzo ważne, przy tego typu fotografii jest także odejście z aparatem od fotografowanego obiektu. Dzięki długiemu dystansowi na planie zdjęciowym jestem w stanie całkowicie zniwelować efekt optycznego zniekształcenia produktów na zdjęciach. Dzięki temu moje zdjęcia produktowe w pełni odzwierciedlają realny kształt i proporcję tak ogromnych przedmiotów, jakimi są drabiny i rusztowania.

NASTĘPNA KATEGORIA >

< POPRZEDNIA KATEGORIA

Kategorie packshotów

Blog

Kontakt

Warsztaty

Fotografia reklamowa

Fotografia produktowa

Studio fotograficzne „8PRO Studio” mieści się we Wrocławiu, przy ul. Robotniczej. Wykonuję na codzień zdjęcia produktowe na białym tle typu packshot oraz zdjęcia reklamowe. Realizuję również sesje wyjazdowe w siedzibach moich klientów na terenie Dolnego Śląska i całej Polski. Głównie na terenie miast Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Gliwice, Poznań, Łódź, Rzeszów, Szczecin, Gdańsk.

Zobacz moje portfolio fotografii produktowej i reklamowej.  

© 2024 Piotr Polaczyk | Wszystkie prawa zastrzeżone