Fotografia produktowa opraw, żarówek, lamp, kinkietów i wielu innych elementów oświetlenia wnętrz, a także oświetlenia specjalistycznego

Poniższe packshoty pokazują przede wszystkim lampy do wnętrz. Kinkiety, żyrandole i lampy znajdujące się w tej kategorii mają w dużej mierze błyszczące wykończenie. Dzięki odpowiedniemu doborowi światła jestem w stanie wyeliminować niepożądane odbicia z otoczenia i sprawić, że kupujący od razu zobaczą różnicę między matem, a wysokim połyskiem.

Znajdują się tutaj również zdjęcia packshot żarówek oraz oświetlenia specjalistycznego takiego jak latarki czy reflektory przemysłowe.

OŚWIETLENIE

NASTĘPNA KATEGORIA >

< POPRZEDNIA KATEGORIA

Kategorie packshotów

Blog

Kontakt

Warsztaty

Fotografia reklamowa

Fotografia produktowa

Studio fotograficzne „8PRO Studio” mieści się we Wrocławiu, przy ul. Robotniczej. Wykonuję na codzień zdjęcia produktowe na białym tle typu packshot oraz zdjęcia reklamowe. Realizuję również sesje wyjazdowe w siedzibach moich klientów na terenie Dolnego Śląska i całej Polski. Głównie na terenie miast Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Gliwice, Poznań, Łódź, Rzeszów, Szczecin, Gdańsk.

Zobacz moje portfolio fotografii produktowej i reklamowej.  

© 2024 Piotr Polaczyk | Wszystkie prawa zastrzeżone