URZĄDZENIA

Packshoty urządzeń elektronicznych, technicznych, budowlanych, a także gastronomicznych 

Przy tak, często skomplikowanych produktach ważne jest nie tylko jak najefektywniejsze pokazanie kształtu zewnętrznego urządzeń, ale również ich funkcjonalności i montażu. Prawdziwym wyzwaniem jest dobre, a także ciekawe oświetlenie wszelkich elementów produktów, w taki sposób żeby zdjęcia były jak najprzyjemniejsze dla oka i zachęcały do zakupu. Produkty zaliczające się do tej kategorii są często duże, ciężki i posiadają nieregularne kształty. W związku z tym, w takich sytuacjach realizuję produktowe sesje zdjęciowe bezpośrednio w siedzibach moich klientów.

Z drugiej strony natomiast, wykonuję packshoty małych urządzeń lub ich detali, które wymagają ode mnie ogromnej precyzji i doświadczenia w operowaniu światłem, zwłaszcza gdy w grę wchodzą produkty błyszczące i odbijające światło. Wszystko po to aby urządzenia przedstawiane na zdjęciach do sklepów internetowych, były profesjonalnie oświetlone, a dzięki temu ich kształty dokładnie wydobyte.

NASTĘPNA KATEGORIA >

< POPRZEDNIA KATEGORIA

Kategorie packshotów

Blog

Kontakt

Warsztaty

Fotografia reklamowa

Fotografia produktowa

Studio fotograficzne „8PRO Studio” mieści się we Wrocławiu, przy ul. Robotniczej. Wykonuję na codzień zdjęcia produktowe na białym tle typu packshot oraz zdjęcia reklamowe. Realizuję również sesje wyjazdowe w siedzibach moich klientów na terenie Dolnego Śląska i całej Polski. Głównie na terenie miast Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Gliwice, Poznań, Łódź, Rzeszów, Szczecin, Gdańsk.

Zobacz moje portfolio fotografii produktowej i reklamowej.  

© 2024 Piotr Polaczyk | Wszystkie prawa zastrzeżone